Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Kościuszki, Biskupiec, warmińsko-mazurskie

  • 250 000 zł
  • 44,22 m²
  • 5 653,55 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Kozioł

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Kościuszki, Biskupiec, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

250 000 zł

44,22 m²

5 653,55 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Zaktualizowane: 17 maja 2026

250 000 zł 44,22 m² 5 653,55 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1910
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1910

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 250 000 zł (5 653,55 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 44,22 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1910
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 9 m²
  • Czynsz: 600 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na SPRZEDAŻ mieszkanie:
- PARTER!,
- Biskupiec, ul. Tadeusza Kościuszki nr 4,
- powierzchnia 44,22 m2,
- 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój,
- przynależna piwnica o powierzchni 9,00 m2,
- czynsz miesięczny 600 zł.
Mieszkanie położone jest od strony podwórka, na którym znajduje się nowy parking i teren zielony dla mieszkańców.
Do klatki schodowej prowadzą szerokie i wygodne schody, a ponadto podjazd dla wózków. (...)

Agent

Ewa Kozioł

512 071...

512 071 421

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości